کانون خیریه التیام باهدف شرکت در امور خیریه و با بدنه ای کاملاً دانشجویی از اواسط سال 1392 آغاز به شکل گیری کرده و به حمد و توفیق الهی در خرداد ماه 1393 با تصویب اساسنامه آن در معاونت فرهنگی (دانشگاه علوم پزشکی ایران) به طور رسمی آغاز به کار نمود.
اولویت اجرایی این کانون، حمایت مادی و معنوی از بیماران نیازمند بیمارستان های تحت پوشش  (دانشگاه علوم پزشکی ایران) است. در کنار این هدف بزرگ، اهداف فرعی دیگری نیز در التیام تعریف شده است؛ از قبیل تهیه ارزاق برای خانواده های بیماران نیازمند، تهیه لوازم تحریر در آغاز سال تحصیلی و ...
... گرچه کمک های اعضای التیام در دریای بی کران نیازهای هم وطنانمان، چون قطره ای می نماید، اما یاریگران التیام برآنند تا با توکل بر خداوند منان، التیامی کوچک باشند برآلام دردمندانی که هر روز در بیمارستان ها شاهد آنها هستند.
می دانیم در این راه سختی های بسیاری در انتظار ماست و پیمودن مسیر تلاش بسیاری را می طلبد اما معتقدیم
گرچه بیابان برجاست
اما درخت هم
سایه ای می سازد ...
به واسطه یاری خداوند و اعتماد حامیان بزرگوارمان، توانستیم در مدتی کوتاه از افتتاح کانون خیریه التیام، قدم هایی هر چند اندک برای کم کرن رنج همنوعانمان برداریم.
از آنجایی که ارائه گزارش از فعالیت های کانون را وظیفه خود و حق همراهانمان میدانیم، بر آن شدیم تا در این نوشته شرح مختصری از فعالیت های التیام ارائه دهیم. کانون التیام در حال حاضر 350 عضو و حامی مالی از بین اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه داشته که به طرق مختلف در جریان اخبار کانون قرار می گیرند. به همت این بزرگواران و به واسطه کمک های ماهانه ی این عزیزان، تا کنون کمک هزینه ی درمان 25 بیمار، که جمعاً مبلغی در حدود 140 میلیون ریال بوده، تأمین گردیده است.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 308 | بازدید امروز : 7 | کل بازدید : 31402 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 1.1781